درباره ما

دفتر حقوقی قالیچی در سال 1375 توسط خانم مزین قالیچی و آقای جعفر قالیچی تاسیس گردید .

این دفتر واقع در شهر تهران بوده و  با کادر مجرب و متخصص خود به طور عمده به شرکت های بزرگ چند ملیتی خدمات حقوقی، سرمایه گذاری خارجی و مالی ارائه می دهد .

در راس فعالیت های دفتر ما می توان به امور مربوط به حقوق تجاری و حقوق شرکتها ، ثبت شرکت و برند،  سرمایه گذاری خارجی ، قراردادهای پیمانکاری و ساختمانی و خدمات مربوط به طرح دعاوی و پیگیری دعاوی اشاره کرد .

دفتر ما با تخصص در ساده سازی موضوعات بسیار پیچیده و ارائه راه حل های عملی و خلاقانه به موکلین داخلی و خارجی که در کشور ایران و یا سایر کشورها سرمایه گذاری می نمایند خدمات ارائه میدهد.

وکلای مجرب و متخصص ما پس از طی یک روند بسیار دقیق ، نتایج بسیار مثبتی در پرونده های قضایی و داوری دریافت نموده و به این ترتیب این دفتر حقوقی به دفتری قابل اعتماد در این زمینه تبدیل شده است.

موسسین

مزین قالیچی

یکی از موسسین دفتر حقوقی قالیچی خانم مزین قالیچی  میباشد . ایشان در سال 1331در شهر آدانای ترکیه متولد و فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه استانبول بوده و در ایران / تهران در حال فعالیت می باشند . خانم قالیچی عضو کانون وکلای تهران می باشند.

جعفر قالیچی

یک دیگر از موسسین دفتر وکالت قالیچی آقای جعفر قالیچی می باشند . ایشان متولد  سال 1323 در شهر اهر / تبریز بوده و  فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه استانبول ترکیه و عضو کانون وکلای ایران/البرز می باشند .