دپارتمان مالی

گروه طراحی و معماری آلکا در سال 1395 با هدف ارائه تعریف جدیدی از چگونگی تعامل انسان ها با جهان اطرافشان، توسط خانم سیمین قالیچی و آقای فرزاد طالبی بنيان نهاده شد. نام “آلکا” به معنای کامل و قدرتمند در زبان انگلیسی و حلقه در زبان ترکی استانبولی میباشد و سمبل اتحاد،  قدرت و کمال گرایی در فعالیت های این گروه است. ما خود را به فرایند ها و فضاهای موجود یا تعاریف کلاسیک از مکان محدود نمیدانیم. گروه طراحی ما متعهد به ایجاد آینده ای بهتر برای شما با تفکر و طراحی هوشمندانه و خلاق است. ما جهانی می اندیشیم و محلی عمل میکنیم. ما ایمان داریم که ساختمان ها میبایست در عین کاربردی بودن برای ساکنین،  الهام بخش بوده و متعلق به زمان خاصی نباشند.

خدمات ما شامل مشاوره‌، طراحی، نظارت و اجرا در زمينه معماری، دکوراسیون داخلی و بازسازی میباشد.معماران و طراحان داخلی ما طی تعامل با مشتریان، ایده ها و آرزوهای آنها را برای خانه ها، آپارتمان ها، ساختمان های اداری، رستوران ها و هتل های خود، به واقعیت تبدیل میکنند. در طی این فرآیند، با تمرکز و توجه دقیق به خواسته های مشتری سعی بر همکاری و مشاوره ای همدلانه داریم.

خدمات ما

حسابرسی

دپارتمان مالی دفترحقوقی قالیچی به عنوان یکی از موسسات مورد اطمینان و طیف گسترده فعالیت های اقتصادی و پرونده های مالی با استفاده از حسابداران برتر در این زمینه فعالیت دارد.این خدمات بیشتر برای ارائه گزارش به مجامع عمومی، بانکها و سایر سازمانهای دولتی می باشد.

حسابداری

دپارتمان مالی دفتر حقوقی قالیچی راحسابداران متخصص و مديران مالي با تجربه تشكيل ميدهند كه در زمينه حسابداری و حسابرسی توانسته اند كمك به رشد بنگاه هاي اقتصادي و علمی کشور نمايند و رضايت خاطر مشتريان را جلب نمايند

امور مالیاتی و بیمه

سوابق مفید مدیران و پرسنل دپارتمان مالی دفترحقوقی قالیچی در امر حسابرسی و تهیه صورتهای مالی تلفیقی علاوه بر توان تهیه صورتهای مالی تلفیقی شرکتهایی که واحدهای تابعه زیاد با فعالیتهای متنوع و متجانس دارند، امکان انجام حسابرسی صورتهای مالی تلفیقی را نیز فراهم می آورد.

مشاوره

دپارتمان مالی دفترحقوقی قالیچی متشکل ازتیم متخصص و متعهد ، آمادگی خود را جهت همکاری و مساعدت در خصوص خدمات مشاوره مالی  با کارفرمایان محترم اعلام می دارد.

مشتریان ما