مشاوره سرمایه گذاری

ارائه مشاوره به سرمایه گذاران خارجی در ایران

*ما در ارائه مشاوره به سرمایه گذاران خارجی در ایران اولین هستیم . با دریافت اطلاعات لازم در خصوص موضوع سرمایه گذاری ، در خصوص نوع اجاره دفتر شرکت  ، نوع شرکت تاسیسی که می بایست مناسب با موضوع سرمایه گذاری باشد توضیحات لازم را ارائه داده و از زمان آغاز سرمایه گذاری تا آخرین مرحله آن مشاوره های لازم را به سرمایه گذار ارائه میدهیم تا در شرایط آسان و راحت در ایران فعالیت نماید.

*ما به سرمایه گذاران خارجی که به ایران آمده اند و به اشخاصی که قصد افتتاح کارخانه در ایران را دارند مشاوره های لازم از تاسیس شرکت تا خدمات مهندسی را ارائه می نماییم . همین موضوع موجب می شود سرمایه گذاران خارجی بتوانند با سایر شرکتهایی که قابل اعتماد و اطمینان بوده و دارای اخلاق کاری در ایران هستند  ادغام شده و فعالیت نمایند


*ما تمامی امور مربوط به خرید بنا و احداث کارخانه را انجام میدهیم .

همچنین امور مربوط به ثبت علامت ، اختراع ، طرح صنعتی و مدل های مفید سرمایه گذاران را انجام میدهیم.

*ما در پرتو شرایطی که محیا نموده ایم برای اشخاصی که قصد فعالیت در ایران دارند و موضوع و خط مشی کسب و کار خود را مشخص نموده اند تمامی امور مربوط به ثبت شرکت سرمایه گذار خارجی ، بازار و امکان فروش و تولید ، در کنار این امور در زمینه ساختمان سازی ، ماشین آلات ، منبع ، خودرو، متالورژی و مهندسی مواد با تیم متخصص خود در دفتر خود در تهران همکاری و حمایت های لازم را انجام میدهیم .