Ghalichi Hukuk Bürosu 1996 yılında Av. Müzeyyen Akyol Ghalichi ve Av. Jafer Ghalichi tarafindan kurulmuştur. Hukuk hizmeti konusunda uzman Ghalichi Hukuk Bürosu ortakları, 27 yıla aşkın bir süredir İran’da, Türk, ve Avrupa şirket ve kurumlarına hizmet vermektedir. Ghalichi Hukuk Bürosu, birlikte çalıştığı avukatları ve donanımlı çalışanlarının İran ve Uluslararası alanda edinilmiş tecrübelerinden yararlanarak kapsamlı ve etkin bir hukuk hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca yabancı şirketlerin İran’da şirket kurulumu, mülk edinimi, fabrika kurulumu, marka tescili, yabancı yatırım izinlerinin alınması gibi birçok konuda hizmet vermektedir.

Tahran’da bulunan büromuz küresel çalışma koşullarına uygun olarak İngilizce, Türkçe ve Farsça dillerinde hizmet verebilmekte ve bu dillerde sözleşme, tahkim, dava süreçleri takip edilebilmektedir.

Uluslararası hukuku takip ederek İran ve Türkiye hukuk mevzuatının güncellenen kanun değişikleri ile beraber danışmanlarımıza en doğru hukuki çözümü sağlamak birinci önceliğimizdir .

Ayrıca Avrupa ve Türkiyeden olmak üzere birçok müvekkil, Ghalichi Hukuk Bürosu vasıtasıyla İran’da hukuk işlerini yürütmekte ve aynı zamanda İranlı yatırımcılarla buluşmakta. Bu kapsamda, tüm ekibimiz, gerek yabancı ve gerekse Türk atırımcılar arasındaki hukuki iletişimi büyük bir titizlikle her iki tarafın gereksinimlerini yakından takip ederek gerçekleştirmektedir.

Ghalichi Hukuk Bürosu her geçen gün büyüyen müvekkil portföyü ve genişleyen uzman kadrosuyla hizmet kalitesinden ödün vermeden müvekkillerinin yanında olmaya devam edecektir.

GHALİCHİ HUKUK BÜROSUNA ,ghalichi_avukat@hotmail.com adresimize e-posta göndererek veya diğer ileiletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz .